menu
lehepea
  Igamehe seeriavõistlus - talv 2013
jrk.           nimi           is.rekord parim
seeria
halvim
seeria
mängitud
seeriate arv
turniiri
  keskmine  
1 Inara R. 27925512940186,1
2 Vello T. 25623613145178,0
3 Urmas M. 25521914125176,8
4 Vallo P. 25722213150172,6
5 Madis T. 27922212250170,8
6 Jaan K. 26820711610168,2
7 Aimur R. 28822312350166,4
8 Andrus U. 26224312350164,7
9 Argo K. 25419811725164,6
10 Andrus N. 2061265164,6
11 Tarmo G. 23322910335163,9
12 Alo P. 3002409745151,5
13 Margus J. 23118911540147,9
14 Aivar S. 1899729146,3
15 Mare S. 21518010350138,3
16 Roman K. 1879725130,5
17 Aleksei L. 1721619915129,1
18 Lauri J. 143885124,4
19 Jaanus K. 1571035124,2
20 Annika J. 1657915120,3
21 Taivo I. 1367114112,6
22 Margo O. 134795102,4
 
avaleht   bowling   klubi   võistlused  
© 2016 Veskisilla Bowlinguklubi
tagasi päris algusesse artiklid lingid bowlinguklubi GEVALIA tulemused, kalender