menu
lehepea
  Igamehe seeriavõistlus - sügis 2017
jrk.           nimi           koht parim
seeria
halvim
seeria
mängitud
seeriate arv
turniiri
  keskmine  
1 Vallo 123512945173,2
2 Argo 919910415168,3
3 Vello 221213045165,6
4 Madis 424312145160,9
5 Margus 321011550157,8
6 Eve 62379540153,0
7 Mati 72048750152,6
8 Andrus 1419012410148,6
9 Kalle 82108945146,9
10 Aimur 1218310430145,9
11 Riina 518411050143,9
12 Jaan 151581225141,4
13 Heiki 161691245140,2
14 Laima 1018710445139,9
15 Leho 1318711025138,6
16 Aleksei 171591205137,2
17 Mare 111828650133,4
18 Karlis 191461055131,0
19 Alo 18167955128,4
20 Kaisa 21135975119,8
21 Lauri 20119631086,3
 
avaleht   bowling   klubi   võistlused  
© 2017 Veskisilla Bowlinguklubi
tagasi päris algusesse artiklid lingid bowlinguklubi GEVALIA tulemused, kalender