valikud
10 peamist nõuannet


Arvatavasti oled neid varemgi kuulnud ning kindlasti kuuled varsti jälle. Igaüks neist on eraldi üsna lihtne, kuid sooritada neid kõiki korraga on hoopis teine asi. Põhimõte on sooritada kõiki neid automaatselt, nii et ei peaks ühelegi mõtlema viske ajal. See nõuab palju harjutamist (vt. punkt 9).

Nagu kõigi nõuannetega - kasuta seda mida vajad ja loobu ülejäänust. Ära süüdista mind kui neist pole abi. Ainult saada mulle tsekk, kui nad aitavad sind proffide võistlustele. :)

  1 # Keskendumine
Keskendumine on pandud esikohale kuna ilma selleta ülejäänu ei toimi. Probleemid kodus, koolis, tööl, ebamugavad riided ning paljud muud asjad aitavad kaasa kontsentreerumise kadumisele viimasel hetkel. Proovi leida tuttavaid objekte ja tegevusi millele keskenduda..

  2 # Õlad täisnurkselt
Stabiilseteks viseteks hoia oma õlad kogu aeg paralleelsed viskejoonega. "Kukkuv" õlg võib saata palli iga kord eri suunas. Üsna tihti põhjustab seda liigne kiirustamine. Vali keskmine soorituse kiirus ja jälgi oma õlgu viske ajal.

  3 # Selg sirge

See on üks keerukamaid asju mida automaatselt tegema õppida. Inimene küürutab instinktiivselt kui paneb maha 7,5kg eseme. Kuid järjestikuste heade visete jaoks on väga tähtis hoida oma selg piisavalt sirge .

  4 # Käsivars sirge ning keha lähedal
Käsivarre kõverdamine küünarnukist ja käe kiigutamine kehast eemal on põhilised kaasaaitajad ebastabiilsele mängule. Kerge kõverdus küünarnukist, saavutamaks tõstejõudu, on lubatav niikaua kui küünarnukk on suunatud alla raja suunas aga mitte baari poole.

  5 # Kõverdatud põlv
See võib tunduda loomulik kõverdada põlve alustades libisemist ja siis palli lahti lastes sirutada. Isegi kui see annab lisa tõstejõudu, on see siiski üks asi mida tuleb teha perfektselt paremaks mängimiseks. Suuremate punktisummade jaoks püsi viskejoonel madalal!

  6 # Libise otse
Kindlasti tuleb säilitada tasakaal korraliku viske tegemiseks. Et see juhtuks, tuleb alati hoida kogu sooritus ja libisemine risti viskejoonega.

  7 # Järelliigutus
See sõna on mul pidevaks meelespüsimiseks graveeritud ühele bowlingupallile ...

  8 # Jälgi kuidas pall ületab märgi
Ei ole tähtis kas sa sihid märki või kindlat kohta rajal, senikaua kui sa ikka jälgid midagi.

  9 # Harjuta, harjuta, harjuta
Ja kui sa oled sellega lõpetanud... harjuta veel.
Raske on ükskõik milles olla püsivalt hea, kui sa tegeled sellega vaid kord nädalas. Kutsu sõber vaatama oma viset või kui võimalik kasuta videokaamerat. See on väga üllatav mida sa näed!

  10 # Have Fun!

Selle punkti panin ma siia juhuks kui eelmised üheksa ei toimi.
Selleks et nautida mängu, ei pea viskama 200 punkti keskmist!allikas: Tim's Top Ten Bowling Tips


© 2016 Veskisilla Bowlinguklubi
tagasi päris algusesse bowlinguklubi tulemused, kalender